LEVEN! Magazine

Ons team

Contact opnemen met LEVEN! Magazine Haarlem & Meer is gemakkelijk. Hieronder staat ons adres en alle e‑mail­adressen.

HOOFDREDACTIE
Kiek Berger

Leidsevaartweg 1
2106 NA  Heemstede

06 43 93 71 78
kiek@levenhaarlem.nl

SALES DIRECTOR
Karel Willemse

Leidsevaartweg 1
2106 NA  Heemstede

06 15 01 89 30
karel@levenhaarlem.nl

SALES
Gerard Zonneveld

06 20 21 10 52
gerard@levenhaarlem.nl

BACKOFFICE
Marjon Smit

06 14 19 51 84
marjon@levenhaarlem.nl

BACKOFFICE
Gonny Reijnders

06 51 32 38 80
gonny@levenhaarlem.nl

VORMGEVING
Nanda

06 51 32 38 80
nanda@levenhaarlem.nl

WEB
supercharge.studio

06 46 616 360
maarten@supercharge.studio

ad banner
LEVEN! Magazine

Contact

Mocht je een tip hebben of op- en/of aanmerkingen. Laat dan hieronder een bericht achter.

Dank voor je bericht. We nemen zsm contact met je op.
OOPS, dat ging niet goed. Probeer het nogmaals of herlaad deze pagina.
ad banner

VRIENDEN VAN LEVEN! MAGAZINE

Sterrenheuvel
WordPress naar Webflow
Pronto
Boulangerie Oscar
supercharge.studio
Lukx
Bistrobar Indonesia
Avila Reizen